Офіційне відкриття закладу відбудеться завтра, 2 червня.
Благодійний магазин «BLAGOдать» – це велика мрія і надзвичайно важлива соціальна ініціатива переселенки з Луганська Яни Шкуратової, яка тепер мешкає у Тернополі.
Щоб створити благодійний магазин «BLAGOдать» Яна Шкуратова організувала збір коштів. Завдяки підтримці небайдужих людей їй вдалось зібрати 81 280 гривень з потрібних 80 000 гривень.
Жінка згуртувала навколо себе однодумців, які усіма силами намагалися підтримати соціально незахищені верстви населення та внутрішньо переміщених осіб.
Працюватиме магазин за адресою: м. Тернопіль, пр-т Степана Бандери, 4
«Увесь одяг від благодійників ми сортуватимемо, з них 80% будуть отримувати соціально-вразливі категорії громадян, а 20% речей буде випрано, попрасовано та продано. Всі виручені кошти будуть розподілені наступним чином: 60% - на утримання та розвиток магазину, а 40% - на благодійність та підтримку соціально корисних ідей», - пояснила ініціаторка проєкту.
Окрім цього у магазині планують продавати вироби ручної роботи людей, які належать до соціально вразливих категорій.
Додамо, проєкт благодійного магазину «BLAGOдать» буде реалізовуватись спільно з командою «Міжнародного благодійного фонду «Галицька громада».
Нагадаємо, «ТЕРНОПОЛЯНИ» писали раніше, що триває збір коштів на унікальний благодійний магазин у Тернополі (відео)