Читайте нас в соціальних мережах

Знайшли винних у трагедії на Тернопільщині: від вибуху в пожежі постраждали 8 дітей

П'ятниця, 21 травня 2021 13:30
Правоохоронці встановили причетних осіб до вибуху газу й пожежі в сільському клубі на Тернопільщині.

Нагадаємо, що трагедія трапилась в Угринівському сільському клубі 3 січня 2020 року. Через вибух газу постраждали 8 дітей віком від 12 до 17 років, які на той момент проводили репетицію – готувались до виступу різдвяного вертепу.

Справу слідчі уже направили до суду. Перед законом постануть двоє працівників державного газового підприємства. Їх підозрюють у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило тяжкі наслідки, а саме вибух газу й травмування дітей.

«Виконавці мали під’єднати адміністративний будинок Угринівської сільської ради до газорозподільного механізму і запустити на його об’єкт газ. Під час підключення до нового газопроводу, підозрювані порушили правила, не перевірили обладнання та тиск газу й не встановили відповідних заглушок», - розповіли у поліції Тернопільської області.

Підозрювані після виконання робіт мали перевірити обладнання спеціальним приладом, чи немає витоку газу. Проте цього не зробили.

Внаслідок порушення тиск газу зростав й поступово почав виходити назовні, утворюючи вибухонебезпечну концентрацію. За деякий час газ вибухнув, зірвавши дах будівлі. Після цього розпочалася пожежа.

Потерпілі діти пройшли довге й дороговартісне лікування, проте реабілітація триватиме ще довший час. На їхнє лікування газове підприємство виділило приблизно 1 мільйон гривень.

Збитки, завдані клубу внаслідок вибуху, становлять понад 500 тисяч гривень.

Ugryniv_klyb2.jpg


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ