Читайте нас в соціальних мережах

Цієї ночі у Тернополі впіймали чотирьох нетверезих водіїв

Вівторок, 18 травня 2021 10:25
Чотирьох водіїв напідпитку виявили цієї ночі тернопільські патрульні.

Як розповіли правоохоронці, один з випадків стався близько 3-ї години ночі на вул. Львівській.

"В ході патрулювання, інспектори помітили автомобіль ВАЗ 2105, водій якого порушив правила дорожнього руху. Поліцейські зупинили автівку та під час спілкування з громадянином виявили в нього ознаки алкогольного сп'яніння", – інформує Патрульна поліція Тернопільської області.

Правоохоронці запропонували чоловікові огляд на стан сп'яніння, кермувальник погодився. Результат огляду виявився позитивним – прилад зафіксував 2.06 проміле алкоголю в крові водія, що суттєво перевищує допустиму законом межу.

Окрім того, інспектори з'ясували, що чоловіка позбавлено права керувати транспортним засобом за рішенням суду від 2011 року.

Патрульні склали на водія протокол за керування транспортним засобом в стані сп'яніння та винесли постанову за керування транспортним засобом як особою, що позбавлена такого права.

187967590 1416432192059146 2800376737297517743 n


Додати коментар




ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ