Читайте нас в соціальних мережах

Цієї ночі тернополяни зможуть побачити метеоритний дощ

Середа, 05 травня 2021 18:16
Справжній метеоритний дощ матимуть змогу спостерігати сьогодні мешканці Тернопільщини. У небі кожну годину будуть падати до 50 зірок.

 

За даними Time and Date, пік метеоритного потоку Ета-Аквариди прийдеться між з 5 на 6 травня. Загалом же його видно в обох півкулях і триває він приблизно з 19 квітня до 28 травня щороку.

 Для того, щоб побачити метеоритний дощ, не потрібно спеціального устаткування або великої кількості навичок. За великим рахунком, все, що дійсно потрібно, це чисте небо і багато терпіння. При цьому краще знайти для споглядання місце далеко від міських вогнів.

Довідка: метеоритний потік Ета-Аквариди названий на честь найяскравішої зірки сузір'я Водолія - η Водолія. Ета-Аквариди - один з двох метеорних потоків, породжених кометою Галлея. Земля двічі на рік проходить крізь метеорний потік комети Галлея - вдруге в жовтні. Це створює метеорний потік Оріонід, пік якого досягає 20 жовтня. Кометі Галлея потрібно близько 76 років, щоб зробити повний оборот навколо Сонця. Тож наступного разу її можна буде побачити з Землі в 2061 році.

 

 

 

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар
ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ