Рішення про продовження карантину, який ввели 26 березня, прийняли сьогодні під час засідання засіданні місцевої комісії з питань ТЕБ та НС міської ради.
Відтак, наступного тижня всі додаткові обмежувальні заходи на території громади продовжують діяти.
Заборонено:
- приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності, у спортивних залах, фітнес-центрах, дитячих кімнатах;
- проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших заходів);
- діяльність закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів тощо) з організацією дозвілля, у тому числі проведення святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних подій тощо, в яких не забезпечено можливість обмежити кількість присутніх у залі до 20 осіб з розрахунку одна особа на 5 м2 приміщення.
- В загальноосвітніх навчальних закладах відділу освіти Теребовлянської міської ради для учнів 5-11 класів вводиться дистанційна форма навчання, учні молодших класів (1-4) навчаються у звичайному режимі. Дошкільні навчальні заклади теж працюють у звичайному режимі.
Зі слів директора Теребовлянської ЦРЛ Михайла Никеруя, цьогорічний штам коронавірусу агресивніший від минулорічного та набагато більше киснезалежний. В березні 2021 року в лікарні з діагнозом COVID-19 перебували 134 хворих, зафіксовано 11 летальних випадків. За дев’ять днів квітня 2021 року до медзакладу потрапили 39 коронавірусних пацієнтів, зафіксовано 8 летальних випадків.
Усі члени комісії погодились, що пом’якшувати обмежувальні заходи ще зарано.
Зазначимо, у Теребовлянській ТГ лабораторно підтверджено 1595 випадків захворювання (з 3 по 9 квітня 2021 року виявлено 89 нових випадків COVID-19), з них з почату року – 725. Одужало 1377 осіб. Діючих вогнищ на сьогодні – 190. Із лабораторно підтверджених випадків: дорослі – 1453, діти – 144, медики – 83, освітяни - 164. Кількість летальних випадків – 30, з них за поточний рік – 10.