Читайте нас в соціальних мережах

До Міжнародного жіночого дня тернопільська спортсменка Анастасія Меркушина отримала високу народу від Президента України

Середа, 10 березня 2021 17:51
Більше 100 видатних українок отримали нагороди від Президента України. Серед них – дві тернопільські біатлоністки.

 

Так, Володимир Зеленський підписав указ № 92/2021 про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня. За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю 109 українок були відзначені державними нагородами, зокрема орденами “За заслуги” II та III ступенів, орденами княгині Ольги I, II та III ступенів, медалями “За військову службу Україні”, “За бездоганну службу” III ступеня, “Захиснику Вітчизни”, “За врятоване життя”, “За працю і звитягу”.

Заслужену нагороду отримала і призерка чемпіонату світу 2021 року з біатлону Анастасія Меркушина. Вона була відзначена орденом княгині Ольги II ступеня.

Як вже повідомляв раніше сайт «Тернополяни», олімпійську чемпіонку, капітана жіночої збірної з біатлону, представницю Тернопільщини Олену Підгрушну відзначили високою державною нагородою.  Глава держави відзначив її орденом княгині Ольги І ступеня.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ