Читайте нас в соціальних мережах

Тернопільщина відправить на переробку в Європу 500 кг використаних батарейок

Середа, 03 лютого 2021 11:50
500 кг використаних батарейок із Чортківської громади утилізують у Європі. Обійдеться це у 33 тисячі 700 гривень.

Мешканці Чортківської громади здали у пункти прийому понад 500 кг використаних батарейок впродовж 6-ти місяців. 

"На жаль, в Україні немає заводів з переробки батарейок. "Батарейки, здавайтеся!" – єдина громадська організація, яка налагодила партнерство з реальним заводом із переробки батарейок – GreenWEEE у Румунії. Саме завдяки цій організації використані акумулятори з Чортківської громади періодично відправляють на безпечну утилізацію", – розповідають у Чортківській міській раді.

Варто зазначити, що вартуватиме утилізація 500 кг батарейок 33 700 грн.  Проект збору небезпечних відходів Чортківською міською радою розпочався влітку 2018 року.

"1 батарейка, недбало викинута у природу, здатна забруднити 400 літрів води або 20 кубометрів ґрунту токсичними речовинами. Здати використані батарейки можна в контейнери, які встановлені на площі Героїв Євромайдану (біля входу до міської ради) та по вул. В. Великого (поруч із супермаркетом "Європа")", – інформують в мерії Чорткова.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ