Читайте нас в соціальних мережах

У лікарнях Тернополя четверо осіб, хворих на коронавірус, підключені до апаратів ШВЛ

Вівторок, 02 лютого 2021 22:00
Станом на ранок, 2 лютого, у лікарнях тернополя перебуває 97 хворих на коронавірус, з яких четверо потребують підключення до апаратів ШВЛ.

Так, у лікарнях Тернополя – 97 хворих на COVID-19.

У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги перебуває 30 хворих на COVID-19. 22 хворих на коронавірус перебувають на кисневій підтримці через маску, 3 хворих – на кисневому концентраторі. 2 людей підключені до апарату ШВЛ. 2 пацієнтів з підозрою – 1 з них на кисневому концентраторі.

У Тернопільській лікарні №2 – 27 хворих з COVID-19. 18 хворих на коронавірус - на кисневій підтримці через маску, 8 – на кисневому концентраторі. 1 людина підключена до ШВЛ. 2 пацієнтів у лікарні з підозрою на коронавірус – на кисневій підтримці через маску.

У Тернопільській лікарні №3 – 35 хворих на коронавірус. 17 хворих на COVID-19 - на кисневому концентраторі, 9 хворих на коронавірус – на кисневій підтримці через маску. 1 пацієнт підключений до апарату ШВЛ. 1 пацієнт з підозрою на коронавірус - на кисневому концентраторі.

У Тернопільській дитячій лікарні – 5 хворих на COVID-19( 3 дітей, 2 дорослих). 4 пацієнтів у лікарні з підозрою на коронавірус.

Додати коментар