Як з’ясувалося, до смертельної ДТП причетний 45-річний житель Теребовлянського району. Він, керуючи автомобілем ВАЗ-2101, 27 січня близько 20:00 на вулиці Степана Будного у Тернополі збив пішохода, а після цього залишив місце ДТП.
— Втікача знайшли в обласному центрі на квартирі знайомого. Автівку чоловік сховав у гаражі в селі за Тернополем. Він у скоєному зізнався, а свій вчинок пояснив тим, що злякався і планував прийти до поліції, але не встиг, — інформують в ГУНП у Тернопільській області.
Як вже повідомляв раніше сайт «Тернополяни», 29-річного потерпілого збило авто біля нерегульованого пішохідного переходу, після цього чоловіка відкинуло на ліву смугу зустрічного руху, де він потрапив під колеса NISSAN-QASHQAI. Від отриманих травм потерпілий загинув на місці події.
Даний факт внесений в ЄРДР згідно статті 286 частина 2 ККУ.