Читайте нас в соціальних мережах

Художнику з Тернопільщини Марчуку іспанці присвятили поштову марку

П'ятниця, 25 грудня 2020 12:30
Геніальному художнику, родом з Тернопільщини, Івану Марчуку присвятили марку, яку випустили в Іспанії.

Марку видали до першої виставки творів Івана Марчука в Іспанії, яку презентували у листопаді 2020 року. До цієї експозицій увійшло найбільше картин художника, серед усіх його виставок, які були представлені закордоном, а саме – 184 роботи. Виставку відкрили у мадридському Музеї авангардного мистецтва «La Neomudéjar». В рамках експозиції представлено картини художника, пише TeNews.

Зазначимо, Іван Марчук увійшов до «100 геніїв сучасності» за версією британської газети «The Daily Telegraph».

Іван Марчук народився на Тернопільщині у селі Москалівка Кременецького району в родині ткача. Після закінчення семирічної школи – навчався у Львівському училищі прикладного мистецтва імені Івана Труша у відділ декоративного розпису, де здобував освіту з 1951 до 1956 року.

Також навчання у відділі кераміки Львівського інституту прикладного мистецтва, закінчив його 1965 року. З 1965 до 1968 року працював у Інституті надтвердих матеріалів НАН України, з 1968 до 1984 років – працював на Київському комбінаті монументально-декоративного мистецтва. З 1984 року присвятив життя творчості. Живе і працює у Києві.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ