Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині батьки школярів пишуть заяви, щоб захистити дітей від примусової вакцинації (фотофакт)

Понеділок, 23 листопада 2020 17:14
«…Категорично забороняю проводити будь-які медико-експеримнтальні маніпуляції моїй дитині без мого особистого дозволу», — це уривк із заяви, яку розповсюджують соцмережею «Фейсбук» батьки школярів Тернопільщини.

 

Такі заяви — реакція на нововведення від уряду, який, нібито, хоче запровадити у школах вакцинацію та інші підозрілі заходи, що насторожують.

«До УВАГИ батьків, які хочуть ЗАХИСТИТИ своїх ДІТЕЙ від примусового вакцинування і проведення інших медичних маніпуляцій, які уряд новим проектом постанови "Про затвердження порядку здійснення медичного обслуговування учнів, вихованців закладів загальної середньої освіти" намагається запровадити в шкільних закладах. Я повторно скидаю зразок заяви на ім'я директора навчального закладу. Здоров'я ВАМ і вашим ДІТЯМ !!!», — пише у спільноті «Бережанські новини» Альона Пахолко та публікує текст «нашумілої» заяви, посилаючись на низку статей Конституції України, «Конвенції про права людини та біомедицину» та ЗУ «Основи законодавства України про охорону здоров’я».

А що ви думаєте з цього приводу? Чи варто «нагнітати паніку» в суспільстві, чи таки итання потребує розголосу, а постанова — скасування?

 

127081381_782750165640704_1729085937195939274_o.jpg

Додати коментар

ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ