Читайте нас в соціальних мережах

ТОП-9 цікавих фактів про селище Микулинці Теребовлянського району (фото)

П'ятниця, 20 листопада 2020 16:00
Дізнаватись нову інформацію про рідні місця – завжди цікаво та пізнавально.

Фактами зі знаменитої історії Микулинець поділились у спільноті «Моє містечко».

До вашої уваги 9 історичних цікавинок:

1) На місці теперішньої Микулинецької фортеці колись був дерев'яний замок, котрий було зруйновано і збудовано міцну високу кам'яну фортецю. Товщина її стін досягала до 2-ох метрів, а висота була, як теперішній 3 поверховий будинок.

2) У Микулинцях засновано найстарішу броварню в Україні, першим власником якої був Мечислав Рей.

3) Микулинці ніколи не передавалися у спадок від батька до сина.

4) Особливістю Микулинецької фортеці є те, що це єдина фортеця в Україні та одна із 5-ти фортець світу, де ще досі живуть люди.

5) У 1898 році в Конопківці побував відомий український письменник Іван Франко.

6) У 1930-х роках в Микулинцях працювали пивоварня, спиртовий завод, оцтова фабрика, цегельня та два водні млини.

7) Під час Другої Світової війни у приміщенні костелу виготовляли консерви, тримали міндобрива та сіль, котра від сирості сформувала велику брилу, яку не могли розбити.

8) Також під час Другої Світової війни у сигнатурці костелу ховалися німецькі снайпери і стріляли звідти у наших солдат.

9) Сучасна греко-католицька церква пресвятої Трійці збудована у 1889 році, а частину коштів на створеня пожертвувала тодішня власниця Микулинець полячка Йозефа Рей.

 

Mykulynci_2.jpg

Mykulynci_3.jpg

Mykulynci_4.jpg

 Mykulynci_5.jpg

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ