Читайте нас в соціальних мережах

У Чорткові встановили спеціальну ємність для зберігання кисню (фото)

Понеділок, 16 листопада 2020 21:00
Цими вихідними в інфекційному відділенні Чортківської рай лікарні встановлено модульно кріогенну ємкость для збереження і газифікації рідкого кисню, яка зможе забезпечити киснем пацієнтів із діагнозом COVID-19.

Сьогодні голова райдержадміністрації Арсен Марчишак спільно із заступником Іваном Заболотним ознайомилися із особливістю роботи даного устаткування та відзначили його важливість у лікуванні хворих.

Нагадуємо, що роботи здійснюються з ініціативи головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Романа Чортківського та завідувача інфекційного відділення райлікарні Ігоря Шкварка.

ДОВІДКОВО

Всього людей, по Чортківському району, що захворіли на COVID-19 – 1749 (1303 - одужало, 23 - летальних, а 423 – продовжують хворіти).

Тому вкотре закликаємо вас неухильно дотримуватися всіх карантинних заходів (носіння маски, використання дезінфікуючих засобів, дотримання соціальної дистанції та ін.) задля збереження свого здоров'я та здоров'я оточуючих. Від нас з вами залежить епідеміологічна ситуація в районі.

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ