Читайте нас в соціальних мережах

Стала відомою дата виборів ректора Тернопільського медуніверситету

Четвер, 01 січня 2015 11:26
Оргкомітет з проведення виборів ректора Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського визначився з датою обрання керівника цього вузу.

Як повідомили у організаційному комітеті, перший тур виборів ректора університету відбудеться у четвер, 22 січня 2015 року, в актовій залі університету, з 9:00 до 15:00 год.

За необхідності, другий тур виборів ректора університету проведуть 29 січня 2015 року.

З програмою претенденті на керівну посаду можна буде ознайомитися на сайті університету та в газеті «Медична академія». Також вони матимуть змогу провести передвиборчі зустрічі з працівниками та студентами університету.

Нагадаємо, що зайняти вакантну посаду ректора ТДМУ мають бажання 8 кандидатів: Л.С.Бабінець, В.Є.Бліхар, С.Н.Вадзюк, О.Л.Ковальчук, М.М.Корда,  І.Р.Мисула, В.В.Шманько, О.І.Яшан.

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ