Читайте нас в соціальних мережах

Вагітна тернопільська блогерка відгуляла весілля (фото)

П'ятниця, 24 липня 2020 15:20
21-річна тернополянка Валерія Юрченко навчається у ТДМУ ім. І. Горбачевського і в майбутньому планує стати медиком. Втім, нещодавні зміни у її житті поставили ці цілі під сумнів, адже блогерка, у якої в мережі Instagram 1 мільйон фоловерів, завагітніла і чекає маля. З весіллям довго відтягували, але вчора його таки відгуляли.

 

23 липня пара обмінялися обручками у Тернополі.  Розписали пару у масках, як і на належить у час карантину. Після весільної фотосесії молодята поїхали святкувати у ресторан "На небі", куди запросили найрідніших та найближчих друзів.

Крім того, так як у блогерки вже немаленький термін вагітності, молоде подружжя зробило і відразу і вечірку «бейбі-шауер», на якій усі гості дізналися про стать дитини. У новоспеченої сім'ї чекають хлопчика.

Дівчина на урочистостях була у шикарній пишній весільній сукні, яку зголом змінила на зручний літній костюм та кросівки.

Деталі свята Валерія Юрченко обіцяла розповісти своїм підписникам вже сьогодні на своїй сторінці у соцмережі: https://www.instagram.com/valeria__yurchenko/?hl=ru

 002 

 003

 


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ