Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі посилюють карантин (відео)

Середа, 17 червня 2020 14:05
Сьогодні, 17 червня у Тернополі відбулося засідання міського оперативного штабу по боротьбі з коронавірусом. Відтак в Тернополі вирішили посилити карантин. 

"Переведення лікарні швидкої допомоги на госпіталь це перше, що ми пропонуємо, а друге - обмежити у місті планову госпіталізацію по лікарнях Тернополя, тільки в екстренних випадках, - повідомив Василь Данчак, головний лікар Тернополя. - У Тернополі за весь період спостереження було зафіксовано 246 хворих, зних 150 ще хворіють та 95 одужали.  25 хворих  на ранок на стаціонарі  тернополян у першій міській лікарні та 5 мешканці області. У дитячій міській лікарні перебуває  1 дитина з району з підтвердженим діагнозом - коронавірус та 8 з підозрою. Один лікар у Тернополі хворий на коронавірус - встановлено коло контактних осіб". 

На засіданні штабу повідомили також про передачу лабораторного обладнання у ДУ "ТОЛЦ", яке придбали за кошти місцевого бюджету.

"Це дасть можливість робити на добу більше тестів та виявляти більше хворих", - відзначив Сергій Надал". 

Також на засіданні штабу прийняли рішення знімати усіх порушників карантину на камеру в режимі реального часу та показувати тернополянам  і залучати до таких рейдів журналістів. 

По закладах громадського харчування у Тернополі вирішили не закривати їх, а більш детально перевіряти правила дотримання карантинних обмежень. 

Про торгово-розважальні центри, якщо вони не забезпечать розмежування людських потоків та не дотримаються карантинних вимог, то їх закриють. 

Щодо громадського транспорту. 

"Два рази вдень транспорт мають дезінфікувати, якщо у транспорт заходять пасажири більше дозволеної кількості, або ж без маски, то водій має зупинити маршрутку - викликати поліцію і тільки тоді поїхати далі, - відзначив Сергій Надал". 

Заборона комунальних закладів по спорту діятиме і надалі. 

Щодо фітнес-центрів та спортзалів, які відкриті дотримуються санітарних норм і в штабі не бачать потреби їх закривати. 

З понеділка 22 червня садочок №12 у Тернополі, який закрили на карантин через те, що у виховательки знайшли коронавірус, уже відкривають. Групи продезінфікували. Садочки будуть працювати і надалі. Садочки у Тернополі на сьогодні відвідує три тисячі дітей. 

Пришкільні табори у Тернополі зможуть відкрити не швидше 1 липня. 

ЗНО будуть проводити та з карантинними обмеженнями і з попереднім тестуванням усіх викладачів. 

У Тернополі також запропонували дозволити роботу міських бібліотек, адже обласні працюють. 

Заборонити будь-які масові заходи, за виключенням ЗНО у Тернополі. 

Заборонити у ресторанах святкування різноманітних заходів - дні народження, весілля, хрестини.

На ринках потрібно розмежувати людські потоки, окремий вхід, окремий вихід, температурний скринінг та антисептики. 

У Тернополі перевірять транспортні засоби, які перевозять пасажирів.

18 червня у Тернополі здійснять перевірку торгово-розважальних центрів на дотримання карантину. 

 

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ