Читайте нас в соціальних мережах

У райцентрі на Тернопільщині біля контейнерів люди нишком повикидали відходи, за вивезення яких мали б заплатити гроші (фото)

Четвер, 04 червня 2020 17:51
Не всі мешканці Тернопільщини хочуть жити згідно загальноприйнятих норм. І якщо одні, для прикладу, дотримуються їх, оплачують в разі необхідності вивіз сміття, що не належить до твердих побутових відходів (ТВП), то інші обирають хитріший варіант.

 

«Зекономити» на вивезенні відходів вирішив і хтось із бережанців. Так, вчора, 3 червня, в райцентрі на вул. Січових Стрільців знову було виявлено сміття, яке не належить до ТПВ, а саме: траву, гілля, дошки. Про це повідомляють у Бережанській міській раді.

«Недавно на офіційному сайті міської ради була опублікована стаття про виявлення біля одного зі сміттєвих контейнерів 15 мішків з травою, будівельним сміттям, а зверху – фекалії (стаття називалася «БУДЬМО СВІДОМИМИ ЛЮДЬМИ»)… Як доводить практика, бережанці живуть за принципом: «Правила створені для того, щоб їх порушувати», — зазначають на сторінці мерії Бережан у соцмережі «Фейсбук».

Там нагадують, що на території Бережанської міської територіальної громади вивезенням твердих побутових відходів (ТПВ) займається ТОВ «Компанія «Еко-Інвест». Але, що саме належить до таких відходів?

«Нагадуємо перелік ТПВ:

– газетний, пакувальний або споживчий папір, картон, різноманітні види тари (дерев’яна, скляна, металева);

– предмети та вироби з дерева, металу, шкіри, скла, пластмаси, текстилю та інших матеріалів, що вийшли з ужитку або втратили споживчі властивості;

– зламані або застарілі побутові прилади;

– сміття, а також харчові відходи», — йдеться у дописі Бережанської МР.

Так, до ТПВ не належать: трава, опале листя та гілля, а також будівельні відходи та меблі.

«Ці види відходів не можна викидати у сміттєві контейнери. Їх вивозять спеціальним транспортом працівники ТОВ «Компанія «Еко-Інвест» за попередньою домовленістю (за додаткову плату). Отож, поважаймо одне одного, будьмо свідомими членами своєї громади, бо від кожного з нас залежить, чи стане наше місто справжньою маленькою Швейцарією, еталоном чистоти і порядку»,— інформують у міській раді Бережан.

83398241_3126792580700565_8178533775093792768_o.jpg 102558343_3126792590700564_4294265154746449920_o.jpg

{module ban760}
{loadmodule Останні новини}



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ