Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі організовують благодійний збір коштів за участі знаменитостей – «Кава з волонтером»

Середа, 03 червня 2020 12:05
Невдовзі у Тернополі стартує благодійна ініціатива «Кава з волонтером», яка відбуватиметься у форматі аукціону.

Кавуватимуть знаменитості, відомі у нашому краї люди, про досягнення яких знають далеко за межами України, а також волонтери, які вражають добротою своїх сердець, цікавими ініціативами на благо Тернополя й області загалом.

Ініціатором став Міжнародний благодійний фонд «Галицька громада».

За словами керівника фонду Володимира Шевченка, перша хвиля акції «Кава з волонтером» спрямована на збір коштів для реалізації проєкту «ПомагайБус».

«Щоб наша допомога людям була дієвішою і швидшою, потрібен транспортний засіб – мікроавтобус. Його будемо використовувати для доставки допомоги в інтернатні та медичні заклади, продуктових наборів сім'ям у складних життєвих обставинах», - поділився Володимир Шевченко.⠀

Додамо, що МБФ «Галицька громада» займається реалізацією низки проєктів – «ОдежиНа», «ІнфоЦентр», «КОЛО» (проєкт психологічної підтримки), «Захистимо медиків Тернопільщини», «Дністровська зозуля» та «ПомагайБус».

За умовами аукціону, на сторінці ініціативи «Кава з волонтером» організатори розміщуватимуть фото волонтерів-учасників та коротку інформацію про них.

Стартова ціна за кавовий лот – від 100 гривень і вище. Мінімальний крок підняття ставки – 50 грн. Обиратимуть «покупця» у коментарях під світлиною із зазначенням суми ставки.

«Для тих, хто соромиться або просто не хоче афішувати свою персону, чи бажає зробити сюрприз, можливий варіант «анонімної ставки». Для цього потрібно надіслати номер лота й розмір ставки адміністратору спільноти», - пояснив Володимир Шевченко.

Ставки можна робити протягом 7-ми днів. Переможцем стає учасник, ставка якого виявилась найбільшою.

Детальніше про благодійну ініціативу і як можна долучитись – на сторінці проєкту: https://www.facebook.com/groups/616414488964830/

Читайте також: 

Віктор Павлік стане лотом на благодійному аукціоні у Тернополі (відео)

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар


ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ