Їх внесуть до відповідного реєстру. Такі дії виконують на рішення виконавчого комітету від 13.03.2019 №229 та внесеними до нього змінами, відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». Згідно з документом, приватні будинки приватного сектору будуть сплачувати абонентську плату за обслуговування та заміну вузлів.
Приватні будинки Тернополя відтепер платитимуть за обслуговування і заміну вузлів водопостачання
Понеділок, 01 червня 2020 13:45
У Тернополі 5951 будинок приватного сектору та 30 багатоквартирних будинків новобудов будуть сплачувати внески за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання та водовідведення.
ОСТАННІ НОВИНИ
- 21:00 З понеділка на Тернопільщині прогнозують 12 градусів морозу
- 20:12 Двоє біатлоністів з Тернопільщини у топ-20 гонки переслідування на Олімпійських іграх в Італії (фото)
- 20:00 Залп "Граду" по окупантах: військові показали, як знищують ворогів поблизу Часового Яру (фото)
- 19:11 Гуляння на весь Тернопіль: містяни обурені гучною вечіркою у нічному клубі міста (відео)
- 19:00 20 лютого відбудеться чергова сесія Тернопільської міськради
- 18:11 В одному з мікрорайонів Тернополя пролунав різкий звук, схожий на постріл (фото)
- 18:00 У селі на Тернопільщині на вулицю викинули старого, сліпого собаку (відео)
- 17:00 Обов'язок Тернопільщини - забезпечити резервними джерелами живлення і запасом пального всі обʼєкти критичної інфраструктури
- 16:00 На Тернопільщині благодійний фонд опікується 302 дітьми, які втратили батьків унаслідок війни
- 15:07 Двоє спортсменів з Тернопільщини здобули призові місця на чемпіонаті України з легкої атлетики (фото)


