Борг за природній газ - 382,4 млн гривень, за електричну енергію – 109,9 млн гривень, за теплову енергію – 108,7 млн гривень.
Про це розповіла заступниця директора департаменту – начальниця управління житлово-комунального господарства енергозбереження облдержадміністрації Софія Близнюк.
Також вона наголосила, що основним боржником за отримані житлово-комунальні послуги залишається населення. За її словами, заборгованість бюджетних установ та організації усіх рівнів складає понад 25 млн гривень.
«Ми хочемо звернутися до мешканців області, щоб вони розрахувалися за спожиті енергоносії. Адже підприємства вже готуються до нового опалювального сезону 2020/2021 року, і не мають обігових коштів. А для цього потрібно 352 мільйони гривень», – зауважила Софія Близнюк.


