Читайте нас в соціальних мережах

Мільйонер без доходів. Заступник голови Тернопільської ОДА оприлюднив свої статки

Понеділок, 04 травня 2020 17:33
Віктор Устенко, віднедавна призначений заступником голови Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Труша. 42-річний політтехнолог з Ічні, що на Чернігівщині.

На сайті ТОДА йдеться - УСТЕНКО Віктор Володимирович. Заступник голови облдержадміністрації. Контактна інформація: тел. (0352) 52-31-04. 

Згідно декларації, заповненої Віктором Устенком, ні він, ні його дружина за 2019 рік не отримували ні зарплати, ні жодного іншого прибутку, не продавали нерухомість чи інше майно. 

Натомість, готівкою у родини Устенків є декілька мільйонів. Так, сам декларант готівкою зберігає 980 тисяч гривень, його дружина - Устенко Юлія Михайлівна має - 55 тисяч доларів, і дочка - 12 тисяч євро.

Більше того, будучи без роботи і без буд-яких доходів у 2019 році - 1 листопада родина Устенків купує  земельну ділянку у Києві площею 1000 метрів квадратних та вартістю 480 тисяч гривень і записує цю землю на дочку. 

Також у Віктора Устенка є скромна квартира площею 58,2 метра квадратних у райцентрі Ічня, Чернігівської області, та автомобіль "Тойота Корола" 2014 року випуску, який Віктор Устенко купив 4 червня 2014 року. 

Крім того, у декларації немає відкритих рахунків у банку чи кредитів, чи можливо доходу від заняття підприємницькою діяльністю у 2019 році. 

Хоча, за даними, Вкурсі, Устенко Віктор Володимироович був офіційно зареєстрований як ФОП та займався - роздрібною торгівлею, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет. Та 5 липня 2017 року припинив свою підприємницьку діяльність. 

За даними Опендатабот, Віктор Устенко є власником "ІЧНЯНСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТРУДОВА ІЧНЯНЩИНА".

Крім того, ім'я Віктора Устенка випливає у судових рішеннях - 1 квітня 2019 року про розірвання шлюбу з Устенко Оксаною Петрівною та 9 грудня 2019 року відбувся Дніпровський районний суд, де Устенко Віктор Володимирович перебував в якості особи, яка притягується до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд та іншого майна.  

 

 

 

Додати коментар