Читайте нас в соціальних мережах

Тернопільщина: у Почаївській лаврі журналістів називають провокаторами, а коронавірус, попри статистику, не визнають (відео)

Понеділок, 04 травня 2020 17:20
Усе брехня! Немає ніякого коронавірусу! Саме так реагують у Почаївській лаврі, що на Тернопільщині, на намагання журналістів дізнатися якусь інформацію про ситуацію із перебігом захворювання у насельників святині. Та й місцеві мешканці не надто говіркі.

 

Як відомо, кількість хворих на коронавірус в Україні з кожним днем лише збільшується. Найбільше їх у Києві та західних областях, зокрема і на Тернопільщині. Новим осередком поширення коронавірусної інфекції став Кременецький район і місто Почаїв. Масово хворіти там почали після Великодніх свят — незважаючи на попередження та карантин люди пішли на Святкове Богослужіння до Почаївської лаври, де вже були хворі на COVID-19. А далі — щодня нові і нові підтверджені випадки цієї недуги.

Та навіть це не насторожило священнослужителів Лаври, яка стала епіцентром спалаху коронавірусу. Там досі не хочуть тестуватися на коронавірус. Монахи не вірять в існування цієї інфекції і на контакт з медиками, МОЗ та журналістами не ідуть. Місцева влада теж не має особливого впливу на Почаївську лавру. Чому так сталось і що буде далі — у сюжеті « 5 каналу»:


Коментарі  

0 #1 Саня 05.05.2020, 08:18
Хворих в Лаврі не було допоки той хто приїхав з Польщі або контактував з таким порушив свій карантин і пішов на богослужіння в Лавру. І правильно кажуть журналісти 5 каналу і 1+1 тільки розпалюють міжконфесійну ворожнечу, і прямо брешуть про те що в Києво-Печерські й Лаврі всі хворі. Звідки в них такі точні дані????
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ