Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині медики районної лікарні сушать одноразові захисні костюми на ялинках (фото)

Понеділок, 13 квітня 2020 12:18
На Тернопільщині показали як працюють медики в ще одній "найкращій" лікарні області. Мова йде про Борщівську районну лікарню. 

"Доброго ранку всім небайдужим! Сьогодні в Борщівській комунальній лікарні адміністрація дочекалась свого "зіркового часу".
В пацієнта підтверджено COVID-19. І що ми бачимо? Захисні костюми сушать на ялинках в дворі лікарні, знезаражують ультрафіолетом - найновіші і дешеві технології.
Три зміни медперсоналу працювали без захисту, бо адміністрація не видала...не забезпечено відділи рукавичками і масками. Рукавички можна КУПИТИ в старшої медсестри...так мені пишуть з лікарні.
В цей же час, пан "небайдужий" керівник партії Батьківщина О.Ярема, буде пропонувати на виконкомі вичистити від коштів казну ОТГ і віддати все в ЗАКРОМА ЛІКАРНІ, а там вже знайдуть можливості їх(кошти) оприходувати.
Хто ще не чув, знайте, напередодні того, як в лікарню привезли ВІРУС, пацієнтку з гіпертонічним кризом (з Іванкова) і з направленням сімейного лікаря в Борщівську лікарню НЕ прийняли!!! Прийняли за третім разом, коли вже сталась біда і родина змушена доправляти хвору в іншу область для лікування.
" Іра Катеринюк Це дуже добре, що цю жіночку госпіталізували. Хай їй Бог допомагає в лікуванні.
Але в нас була схожа ситуація тиждень тому, коли ми двічі привозили мою свекруху до лікарні, і двічі її відмовлялися не те, що покласти в лікарню, а й аналізи не хотіли взяти. Знаєте чому??? Тому що вони будуть лікувати хворих на коронавірус. А з іншими болячками - до сімейного лікаря. Тут змовчу. В лікарню ми, все-таки, попали. Без зв'язків не обійшлося. І в дуже важкому стані через кілька днів її перевели в сусідню область. Шансів, що вона з цього стану вийде - майже не було. Так що хворих приймають вони вибірково."

P.S. Пам'ятаю, як 12 липня 2019 року пан В.Гладкий положив в реанімацію свою тітку Л.Морозко з гіпертонічним кризом, лікарі швидкої тоді виміряли тиск, який був 130/ 90. Лікарня лиш для обраних...чи ПРИВАТНА ????!!!, - написала Наталя Яворська". 

Додати коментар
ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ