Читайте нас в соціальних мережах

Тернопільським абітурієнтам, які не з'являться на пробне ЗНО, гроші не повертатимуть

Вівторок, 17 березня 2020 17:26
До уваги тернопільських абітурієнтів: в УЦОЯО роз'яснили алгоритм дій в разі неявки учасників пробного ЗНО на тестування. Так, таким школярам не варто очікувати повернення грошей за невикористану спробу скласти тест з того чи іншого предмета.

 

Натомість, навіть якщо вони не прийдуть, то можуть розраховувати на видачу їм комплекту матеріалів. Для цього учасникам потрібно звернутися до пунктів проведення тестування.

“Повернення коштів учасникам пробного тестування не передбачено, оскільки вже здійснено заходити щодо підготовки та проведення пробного ЗНО (друк тестових матеріалів, створено робочі місця для учасників тощо). У разі неявки учасник має право отримати комплект(и) матеріалів пробного ЗНО, звернувшись протягом трьох робочих днів (ураховуючи день тестування) у пункт проведення пробного ЗНО”, - розповідають в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Також повідомляється, що дізнатись адресу пункту проведення пробного ЗНО можна у запрошенні.

Згідно з даними сайту УЦОЯО, вартість пробного ЗНО залежить від регіону України і становить від 138 до 150 гривень.

Нагадаємо, названі нові дати проведення пробного ЗНО, яке перенесли через карантин. Зокрема, тестування з української мови і літератури замість 21 березня відбудеться 4 квітня. Тестування з інших предметів замість 28 березня – 11 квітня.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар