Читайте нас в соціальних мережах

Бебі-бум: ще одна тернопільська блогерка стала мамою (фото)

Середа, 04 березня 2020 16:39
Вчора у сім’ї тернопільських блогерів Лідії Кошарської та Ігоря Коваля, у яких на двох майже півмільйона підписників в мережі «Інстаграм», народилась дитина. Це дівчинка на ім’я Нана.

 

Приємною новиною із своїми фоловерами молода мама поділилась в соцмережі, розмістивши зворушливе фото з новонародженою крихіткою.

«Вітаємо у цьому світі, донечко! Дякуємо, що обрала нас. 03.03. 2020»,  – написала блогерка.

Лідія народжувала у ТОКПЦ "Мати і Дитина". За її словами, там були чудові умови та привітний персонал, з яким пологи здавались не такими страшними.

До слова, пара відповідально готувалася до батьківства. В одному з інтерв’ю, яке блогерка давала ще до вагітності, вона зазначила, що цей крок має бути зваженим.

«Я — за відповідальне материнство, особливо враховуючи екологію, в якій ми живемо. Вважаю необхідним попередню підготовку майбутніх батьків: здачу аналізів, введення в стан ремісії хронічних захворювань, якщо такі є, налагодження здорового способу життя, коригування стану здоров`я за потреби!», — сказала Лідія.

Нагадаємо, що зовсім недавно первісток народився і у друзів цієї сім’ї — тернопільських блогерів Петра Заставного на Аліни Френдій. Хлопчика назвали Яном.

 0

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ