20 березня в Україні планують висадити понад 1 000 000 дерев за одну добу, і тим самим встановити рекорд країни. Чортківська об’єднана територіальна громада також долучиться до акції.
"У межах нашої громади плануємо за один день висадити дві тисячі дерев! Спершу спільно вирішимо, які породи дерев і де саме висаджуватимемо. А потім всі разом в один день – 20 березня, залучивши садочки, школи, громадськість, приймемо участь у проєкті "Озеленення України", – зазначив міський голова Володимир Шматько.
Довідково: Всеукраїнський проєкт "Озеленення України" – ініціатива бізнес-клубу CEO Club Ukraine та Національного проєкт Книга рекордів України. Він має на меті привернення уваги людей до відновлення екосистеми України та планети загалом.