Із тілесними ушкодженнями до лікарні бригада екстреної медичної допомоги доправила водія та пасажира іномарки.
При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що вантажівка марки КамАз стояла на проїжджій частині дороги у зв'язку з несправністю.
"Автомобіль під час руху зламався, а причеп занесло і він перекрив дорогу. Траса не освітлювалася, а у водія КамАЗу не було жодних попереджувальних сигнальних світловідбивачів. Чоловік стояв на трасі та намагався попередити водіїв транспортних засобів самостійно. Проте кермувальник іномарки не помітив цього і врізався у причеп", – повідомили в Головному управлінні Нацполіції.
Водія легківки не госпіталізовували, а от його пасажирку доправили із забоями та травмами в анестезіологічне відділення райлікарні. Попередньо водії тверезі. Даний факт внесений в ЄРДР відповідно до статті 286 частина 2 ККУ. Триває слідство.




