Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині службовець заплатив майже 1,4 млн грн штрафу за ухилення від податків

Вівторок, 04 лютого 2020 17:15
Службовець одного із промислових підприємств області заборгував державі майже 3 млн грн податків. Штраф за це порушення сягнув 1,4 мільйона гривень.

Умисне ухилення від сплати податків у значних розмірах розслідували податкової міліції Головного управління ДФС під процесуальним керівництвом прокуратури області.

Слідство встановило, що в результаті протиправних дій службової особи цього підприємства до Державного бюджету не надійшло майже 3 млн грн податків.

У ході досудового слідства завдані державі збитки порушник відшкодував у повному обсязі. Крім цього він сплатив ще майже 1,4 млн грн штрафних та фінансових санкцій і пені.

Як повідомили в ДФС у Тернопільській області, до суду направили клопотання про звільнення підозрюваного від кримінальної відповідальності.

{module ban760}
{loadmodule Останні новини}



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ