Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопіллі Миколай приніс дітям солодощі з "м'ясною" начинкою (фото)

Понеділок, 23 грудня 2019 16:14
На Тернопільщині жінка до Дня Святого Миколася придбала в одному із місцевих магазинів солодощі, щоб порадувати малечу. Та поласувати смаколиками не вдалось — святковий настрій, як і апетит, зіпсували хробаки у цукерках.

 

Про неприємний інцидент, який трапився з нею у спільноті  «Що нового в КОЗОВІ?» пише Ірина Рогальська. Придбала пакунки вона у магазині “Солодощі” на автовокзалі Козови.

«Подаруночки в день Св. Миколая... та сюрприз нас чекав усередині», – з сумом пише обурена жінка.

За її словами, «м’ясна» начинкою була зокрема у цукерках під назвою “Щедрий барон”. На щастя, вона вчасно помітила хробаків у цукерках і не дала їх дітям.

“На жаль, тих подаруночків було п’ять, яких я точно знаю, два з яких — мої. Двох діток було вчасно попереджено — там теж черв’яків знайшли, а в першому, мабуть, з’їли...” — написала Ірина Рогальська у спільноті.

У коментарях до допису представники магазину вибачилися перед покупцем та поросили підійти, щоб залагодити цей неприємний інцидент, про що пані Ірина згодом теж написала під постом.

«Дякую працівникам та директору цього магазину, що відреагували миттєво. Перевірили весь товар та підготували на повернення житомирські цукерки постачальникові. Ввічливо, попросили вибачення та повернули гроші. Не бійтесь люди розголосу, таким чином ми покажемо, що козівчани не будуть мирититсь і мовчати, коли постачальники надумають пропихати зіпсований або прострочений товар, думаючи, що то діра, яку можна закривати будь-чим», — додала вона.

80746951_594435081346568_746064037250334720_n.jpg

{module ban760}
{loadmodule Останні новини}



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ