Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі зведуть наземний пішохідний міст, не використавши з бюджету ані копійки

Субота, 14 грудня 2019 16:13
Наземному пішохідному мосту у Тернополі — бути. Його зведуть на проблемній ділянці дороги, що неподалік Збаразького кільця (в сторону БАМу).

Про це повідомляють в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР. Рішення про укладення договору на будівництво такого об’єкту було прийняте нещодавно на засіданні виконавчого комітету.

За словами начальника управління ЖКГ, благоустрою та екології Олега Соколовського, бюджету міста міст нічого не коштуватиме, адже усі витрати щодо зведення взяло на себе ПП «Креатор-Буд» (поряд розташований житловий квартал «Варшавський мікрорайон», який будувала ця фірма).

Нагадаємо, тернополяни, які живуть у «Варшавському мікрорайоні» неодноразово скаржились, що перейти дорогу в сторону Парку Національного відродження просто неможливо та закликали міську раду бодай встановити там пішохідний перехід. Натомість у мерії стверджували, що це неабияк ускладнить рух транспорту на цій ділянці. Відповідно розглядався лише варіант спорудження там надземного пішохідного моста, будівництво якого нарешті узгодили.

— Бетонні конструкції повинні залити ще до настання морозів. Будівництво ж моста продовжать при сприятливих погодних умовах, — каже Олег Соколовський. — Потреба у мості була давно, тож перехід потрібно будувати якнайшвидше, заради безпеки людей.

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #1 Ірина 16.12.2019, 21:10
Ніби обіцяли до кінця цього року, але там кіт ще не женився
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ