Читайте нас в соціальних мережах

Унікальні споруди Чорткова показали на всю Україну (відео)

Вівторок, 03 грудня 2019 13:37
Документальна стрічка про місто Чортків Тернопільської області з'явилася в просторах інтернету. 

На початку листопада протягом двох днів журналісти із телеканалу "UA TV" знімали сюжет про найбільш цікаві та визначні місця райцентру. 

У першому випуску, який з’явився в ефірі 23 листопада, краєзнавець та фотограф Ірина Брунда розповіла про історію міста, Чортківський замок, церкву Успіння Пресвятої Богородиці та познайомила глядачів із місцевою майстринею-бджолярем Олесею Токарь.

Жінка вже декілька років поспіль виготовляє натуральне мило, свічки та запашні саше. В сюжеті показали мури стародавнього замку, шпилі величного костелу, міську ратушу та годинникову вежу зі швейцарським годинником.

Довідково. "UA TV" – український телеканал, виробництва ДП "Мультимедійна платформа іномовлення України". Трансляція ведеться п’ятьма мовами і доступна в різних куточках світу.

У рамках проєкту "Міста та містечка" "UA TV" розповідає про привабливі туристичні об’єкти нашої держави. Вони вже презентували ряд стрічок про Київ, Львів, Чернівці, Дубно, Кременець, Ужгород та інші населені пункти.

{module ban760}
{loadmodule Останні новини}



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ