Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі знову обікрали салон краси

Четвер, 28 листопада 2019 15:52
Прийшовши вранці на роботу, працівниця тернопільського салону краси виявила, що в приміщенні побували злодії. На місце події виїхали правоохоронці.

З приміщення лиходії винесли ноутбук, фотоапарат та дві тисячі гривень. Загальна сума збитків — понад 14 тисяч гривень.

— Як з’ясувалося, невідомі особи потрапили до перукарні вночі, пошкодивши замок на вхідних дверях. В ході оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили осіб, причетних до злочину, — кажуть у поліції.

Отож, у вчиненні крадіжки співробітники Тернопільського відділу поліції підозрюють двох жителів обласного центру. Чоловікам 44 та 46 років, обоє раніше судимі. За фактом крадіжки з проникненням розпочато кримінальне провадження. Правоохоронці також перевіряють затриманих на причетність до вчинення аналогічних злочинів. Триває досудове розслідування.

{module ban760}
{loadmodule Останні новини}



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ