— Працівниками УЗЕ в Тернопільській області ДЗЕ НП України, за погодженням з прокуратурою області, направлено до суду протокол про вчинення державним службовцем правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне, без поважних причин, подання е-декларації за 2018 рік), — інформують в обласній прокуратурі.
Відтак, за принципової та обґрунтованої позиції прокуратури області Тернопільським міськрайонним судом винесено постанову, якою державного службовця визнано винним у вчиненні зазначеного правопорушень та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу. Рішення вже набрало законної сили.
До слова, всього з початку року на Тернопільщині за адмінправопорушення, пов’язані із корупцією, до відповідальності притягнуто 154 особи, рішення судів щодо яких набрали законної сили.
— Спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері запобігання корупції акцентувалася увага на виявленні правопорушень, пов’язаних з корупцією у діяльності посадових осіб вищої категорії, правоохоронців. Зокрема, складено та направлено до суду 56 протоколів щодо посадовців категорії «Б» та «В», 9 протоколів стосовно депутатів обласної ради, 16 – діючих та колишніх працівників правоохоронних органів, — додають у відомстві.