Читайте нас в соціальних мережах

«Не дамо продати Україну»: на головній площі Тернополя відбулося віче на захист держави

Четвер, 21 листопада 2019 20:16
Синьо-жовті прапори майоріли сьогодні вночі, 21 листопада на Театральному майдані Тернополя – це відбулося віче,  спрямоване на захист України та протидії державній зраді.

Як поділилися організатори заходу, віче організували саме в День Гідності та Свободи - свято, що відзначається щороку на честь початку цього дня двох революцій в Україні. Учасники із прапорами в руках намагалися донести головний меседж: не можна допустити, щоби теперішня українська погодилася на ультиматум окупанта та допустила здачу українських позицій.

—  Герої Небесної Сотні та учасники Майдану вийшли на протест, щоби показати, як уміють боронити свою Батьківщину. Щоби при владі не було людей, які служать, купуються загарбнику. І українські патріоти під час Революції Гідності змогли вистояти, а наші вояки на сході стоять зараз. На жаль, сьогодні ми бачимо іншу картину. Влада готова легалізувати бойовиків і сепаратистів, за грати кидають тих, хто піднімав з колін армію і захищав країну. А теперішні заяви про необхідність налагодження відносин з Росією – це не що інше, як державна зрада. Неприпустимо йти на поступки з ворожою державою, яка принесла нам агресію, анексію Криму, окупацію частини Донбасу та сотні смертей українських вояків. Отож тому ми й вийшли сьогодні на головну площу міста, щоби сказати – ми маємо гідність. Хочемо жити на своїй, а не загарбаній землі, — наголосив один із учасників акції пан Олег.

IMG_9762.JPG

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар