А зустріла племінника разом із його вагітною матір’ю жінка напередодні в одному з магазинів Кременця. Остання вагітна і вела себе дивно, розповіла родичка. Тому й запропонувала забрати малюка до себе. А коли дитину вкладала спати, то помітила на його тілі синці. Звідки вони, хлопчик розповісти не міг, оскільки не розмовляє. Тому занепокоєна здоров’ям малечі тітка звернулася в медустанову.
За словами Романи Капранчук, заступника начальника - начальника слідчого відділу Кременецького відділу поліції, дитина три тижні тому вже втікала з дому.
— Тоді його чотири години розшукували оперативники. Малолітній вранці лише в трусиках і футболці залишив житло і пішов до сусідки в інший кінець села, — каже правоохоронець.
Тим часом мама та вітчим хлопчика стверджують, що дитину не били, а він вдарився сам. Так це чи ні, встановить слідство. Проте відомо, що в родині постійні сварки, вітчим зловживає алкоголем та наркотиками. Даний факт внесений в ЄРДР відповідно до статті 125 ККУ. Триває слідство.


