Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині жінка викликала поліцію до благовірного, який розпускав руки

Понеділок, 04 листопада 2019 15:57
На Тернопільщині жінка не захотіла терпіти домашнє насильство і зателефонувала у поліцію. Заявниця повідомила, що її чоловік перебуває у неадекватному стані та погрожує їй.

Інцидент мав місце у м. Збараж. На сімейний скандал виїхали правоохоронці, які застали дебошира вдома.

– Зі слів дружини, її чоловік перебував у стані сп’яніння та говорив про розправу. У нього під час огляду поліцейські виявили згорток з речовиною,  схожою на наркотичну. Що за речовина була в пакунку стане відомо після проведення експертизи, — інформують співробітники Збаразького відділення поліції.

Даний факт правоохоронці внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 309. Стосовно дебошира також складено адмінпротокол за статтею 173-2 КУпАП - вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування.


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар