Зі слів продавця, нетверезий покупець зайшов, аби замовити каву та придбати цигарки. Отримавши товар, відійшов від прилавка, та раптом повернувся і став висловлювати претензії, чому напій гарячий і цигарки нерозпаковані. Невдоволення переросло в агресію і лиходій став громити магазинний інвентар. Заспокоювати клієнта довелося поліцейським, - повідомляють правоохоронці.
Будучи у стані алкогольного сп’яніння, зловмисник розтрощив вітрину в торговому закладі, пошкодив касу та кавоварку. Загалом вартість завданих збитків потерпілий підприємець оцінив у 50 тисяч гривень.
Для чоловіка невдоволення сервісом обернулося кримінальним провадженням. Щодо нього слідчі Тернопільського відділу поліції розпочали частину 1 статті 296 ККУ. Триває досудове розслідування.


