Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині батьки несподівано закритої посеред навчального року школи записали відеозвернення Президенту (відео)

Понеділок, 14 жовтня 2019 15:27
У селі Підлісне, що в Монастириському районі на Тернопільщині — справжній бунт. Батьки школярів вимагають у керівництва держави дати можливість їхнім дітям здобувати загальну освіту. Адже учнів тамтешньої школи цього позбавили, розпустивши навчальний заклад, не попередивши нікого.

Розпорядження про  припинення роботи ЗОШ видали у Монастириській районній держадмінстрації. Згідно з офіційним документом, усі школярі (приблизно 50-ти дітей), тепер повинні їхати до школи до сусіднього села за 10 кілометрів, аби не пропускати навчальну програму.

Конфлікт досі невичерпаний — батьки протестують проти закриття школи. Тим часом діти вже місяць не відвідують школу. Крім того,  дорослі не можуть забрати особі справи своїх дітей для переведення до іншого навчального закладу — педагоги та директор звільнені, школа зачинена.

Тому батьки школярів записали відео звернення, яке розмістили у соцмережі «Фейсбук». Його адресують Президенту України та Міністерству освіти України в надії що їх почують та допоможуть захистити права дітей та педагогічного колективу.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар