Читайте нас в соціальних мережах

Два шматки сьомги та три плитки шоколаду: у тернопільському "Сільпо" зганьбився чоловік

Четвер, 29 серпня 2019 15:47
У Тернополі задокументували факт крадіжки із супермаркету «Сільпо». Там чоловік набрав товару, але пройшов повз касу, не оплативши його.

Крадіжку помітили не відразу.

— У поліцію із заявою звернувся начальник охорони торгового закладу і повідомив, що, переглядаючи відео з камер спостереження, він помітив злочин, який скоїв невідомий чоловік. Зловмисник виніс два шматки сьомги та три плитки шоколаду, — повідомляють в ГУНП у Тернопільській області.

Цим самим, чоловік наніс супермаркету збитків на суму сім сотень гривень.

Особу крадія оперативники швидко встановили. Ним виявився 36-річний місцевий житель, який раніше вже був судимий. У скоєному він зізнався.

— Щодо крадія слідчі Тернопільського відділу поліції розпочали кримінальне провадження за частиною 1 статті 185. Триває досудове розслідування, — додають правоохоронці.


Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ