«Із 9.30 до 14.00 год. буде відключено водопостачання для жителів вулиць: Львівської, Б.Хмельницького, Тернопільської та Хатки», - повідомили в адміністрації місцевого комунального підприємства «Добробут», фахівці якого проводять ремонт водопроводу на вулиці Хмельницького.
Частина Бережан сьогодні буде без води
П'ятниця, 16 серпня 2019 10:00
Мешканці чотирьох вулиць міста Бережани тимчасово залишатимуться сьогодні, 16 серпня, без водопостачання.
ОСТАННІ НОВИНИ
- 13:48 ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна з Шумщини, якого вважали зниклим безвісти
- 12:31 Молитва за полеглими Героями: у Тернополі поіменно згадають воїнів, які загинули за Україну
- 11:45 Сергій Надал: «Молитовний сніданок об’єднав громаду Тернополя у спільній молитві за перемогу та захисників» (фото)
- 11:36 Чоловік має ментальні проблеми: у поліції розповіли деталі стрілянини у Львові (фото)
- 11:15 У Тернополі забудовник звів багатоповерхівку на забув заплатити 2,4 млн грн на розвиток інфраструктури міста (фото)
- 10:49 У Львові стрілянина: відбувається затримання (відео)
- 10:38 18-річного тернополянина з наркотиками затримали у центрі міста (фото)
- 10:31 Любов по переписці: парамедик з країни близького Сходу "розвів" 53-річну жительку Тернополя на 98 тисяч гривень
- 10:30 Якісне пальне тепер тут: у місті Монастириська та селищі Залізці відкрилися нові АЗС UPG
- 10:30 Тернопіль отримає власний дизайн-код міського простору: Сергій Надал


