Читайте нас в соціальних мережах

Тернополяни мають ще кілька днів, щоб змінити місце голосування

Четвер, 11 липня 2019 11:50
До 15 липня можна змінити місце голосування на позачергових парламентських виборах, які відбудуться 21 липня. Щоб подати документи потрібно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців Тернопільської міської ради за адресою: м. Тернопіль, вул.Листопадова, 5 каб. 42 та 44, тел. 22-03-83, 40-41-79, 40-41-13.

Якщо 21 липня ви перебуватимете не за місцем реєстрації, для участі у голосуванні необхідно пройти процедуру тимчасової зміни місця голосування. 

Для цього потрібно до 15 липня звернутися із відповідною заявою та паспортом громадянина України до відділу ведення Державного реєстру виборців, - повідомили у міській раді.  Додаткових документів, що підтверджують необхідність такої зміни, до заяви долучати не потрібно.

Також, з метою реалізації свого виборчогоправа права, тернополяни можуть звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців, щоб уточнити свої персональні дані.

Обов’язково необхідно перевірити себе в базі даних Державного реєстру виборців тернополянам:

  • кому після останніх виборів виповнилося 18 років і які будуть голосувати вперше. Як показує практика, ця категорія виборців є найчисельнішою в частині невключення до Реєстру.
  • котрі змінили прізвище або місце реєстрації протягом останнього періоду.
  • які під час останніх виборів виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в списках виборців і не звернулись своєчасно у відділ ведення Державного реєстру. У вас зараз є можливість уточнити свої дані в Реєстрі.

 


Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ