Читайте нас в соціальних мережах

"Користувалися мобільними телефонами": на Тернопільщині двох учасників ЗНО вигнали під час тестування (відео)

П'ятниця, 24 травня 2019 11:20
В Тернопільській області під час незалежного оцінювання з української мови та літератури вигнали з аудиторії двох учасників. Вони вони користувалася мобільним телефоном,а це заборонено.

Інцидент трапився вчора, в пунктах тестування Тернополя , які розташовані в 11-й та 15-й школах. Про це розповів відповідальний за організацію ЗНО на Тернопільщині Юрій Шайнюк, - повідомляє "UA: Тернопіль". 

На попередньому тестуванні ЗНО з математики, яке відбулось 21 травня, із аудиторії вигнали трьох учасників за таке ж порушення. Це сталося в одному із пунктів у Тернополі та 2-х у Кременці.

27 травня відбудеться ЗНО з іспанської, німецької та французької мови. На Тернопільщині з цих предметів зареєструвалася – сотня осіб.



ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ