Читайте нас в соціальних мережах

Чи підтримають тернополяни ідею облаштування зони рекреаційно-відпочинкового комплексу біля озера?

Вівторок, 21 травня 2019 16:04
На Платформі електронної демократії триває опитування щодо облаштування зони рекреаційно-відпочинкового комплексу біля озера у Тернополі, яке ініціювала міська рада. Тернополяни можуть проголосувати за чи проти такої ідеї, зареєструвавшись на сайті.

Нагадаємо, до цього на сайті відбулось обговорення проекту. У форматі електронної консультації в коментарях до публікації люди висловлювали свої думки щодо облаштування рекреаційно-відпочинкового комплексу біля озера (на набережній Тернопільського ставу від ФСТ «Динамо» в сторону заводу «Опілля» в парку ім. Т. Г. Шевченка). Варто відзначити, що попри красиву візуалізацію та опис, що були представлені громадськості, люди здебільшого висловлювалися проти будь-якої забудови парку, мотивуючи це тим, що у паркову зону має бути вільний доступ, мовляв, це не місце для комерційних об’єктів.

Отож, що включатиме об’єкт?

— зони відпочинку;
— технологічні водойми рекреаційного призначення;
— спортивний та дитячий ігровий майданчики;
— заклади громадського харчування, душові кабіни та роздягальні, шезлонги тощо.
— елементи благоустрою (LED освітлення території, декоративного озеленення тощо, встановлення фонтанів для циркуляції води в ставі з метою запобігання її цвітіння)

До обов’язків інвестора відносяться компенсаційні витрати у міський бюджет суми коштів у розмірі 6 відсотків від загальної кошторисної вартості облаштування об’єкту згідно договору про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Тернополя. Також він мав би перевести на рахунок Тернопільської міської ради після введення об’єкта в експлуатацію суму коштів у розмірі п’ять відсотків від загальної кошторисної вартості;

При цьому, об’єкт  після здачі в експлуатацію переходить у комунальну власність міста; усі роботи ведуться виключно за фінансування інвестора, а також під час облаштування об’єкту повинні бути збережені зелені зони. Йдеться і про те, що інвалідам, учасникам АТО та дітям-сиротам буде забезпечений безкоштовний доступ до басейнів, спортивного та ігрового майданчиків на території.

Опитування з трьома можливими відповідями стартувало 7 травня і триватиме ще впродовж 12-ти днів. Поки тернополяни голосують у більшості «Ні», однак є й такі, які відверто говорять про те, що готові платити, лиш би був гарний сервіс та якісне надання послуг. Висловити свою думку з цього приводу можна проголосувавши ТУТ та у коментарях ТУТ.

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ