А в Тернополі у крикет грали команди шість студентських команд: «Kings XI», «Mustang», «South Indians», «Spartans», «Warriors», «Kiev Super King’s».
У прес-службі ТНМУ розповіли, що змагання організували студенти з Індії, які навчаються у виші. На їхньої Батьківщині ця гра є дуже популярною.
Турнір відбувся на території парку «Топільче» поблизу ТЦ «Орнава», а перемогу в цих змаганнях вибороли представники «Warriors». Другою стала команда «Spartans».
Перші згадки про крикет датовані ще XIII століттям. Його батьківщиною прийнято вважати графство Кент в Англії.
Правила крикета непідготовленій людині зрозуміти складно. Гра може тривати від трьох з половиною годин до декількох днів. Дія відбувається на овальному майданчику, вкритому травою, з розміщеною всередині лінією подачі, її ще називають «пітч» – твердий прямокутник, з обох боків якого встановлені ворітця з трьох рейок із двома перекладинами.
Матч складається з двох інінгів, кожен з яких завершується, коли з гри вибуває десять учасників.
Фахівці стверджують, що крикет – це гра джентльменів. У ньому немає жодного натяку на симуляцію чи брудні хитрощі. Наприклад, вважається поганим тоном не повідомити суддю про порушення правил, якщо він цього не помітив. В англійській мові навіть є прислів'я – «It's not cricket», що трактується як «Це нечесно». Тому поряд з точністю, швидкістю і силою удару в крикеті цінується порядність спортсмена.