У змаганнях можуть брати участь особи будь-якого віку. Перегони проводитимуться у категоріях: "бувалі", "аматори", "тато, мама і я"(сім'я).
Місце проведення: акваторія Тернопільського ставу, поблизу Острівця Кохання та Острова Чайка, Парк імені Тараса Шевченка, м. Тернопіль.
"Веслувальні перегони у акваторії Тернопільського ставу на каное. Для бувалих і аматорів, для тата, мами і малюка, для Ромео і Джульєтти – кожен спробує чи позмагається, переможе чи візьме участь", - кажуть орагнізатори TURE TEAM.
Перегони відбуватимуться лише у командному заліку у класах “каное” . Кожна команда матиме можливість зробити тренувальний заїзд на ділянці перегонів. Дистанція перегонів складатиметься з одного етапу — пряма гонка на дистанції 1000 м.
Команда може брати участь у перегонах тільки на одному плавзасобі. Організатори забезпечують зареєстровані команди каное, рятувальними жилетами та веслами.
Початок змагань о 10:00. Для участі у змаганнях потрібно зареєструватися ТУТ.


