Читайте нас в соціальних мережах

Тернопільська школярка, яку оголосили в розшук, поїхала з кавалером на Київщину

П'ятниця, 26 квітня 2019 16:00
Поліція Тернопільщини оголосила в розшук 13-річну школярку, яка вранці 24 квітня пішла в школу, але назад додому так і не повернулась. Допоки рідні не знаходили собі місця, дівчина розважалася з кавалером.

Тернополянку розшукали аж за 350 кілометрів від рідного дому — на межі між Житомирською та Київської областями. Туди вона поїхала разом із хлопцем, з яким познайомилась в мережі.

— До неї приїхав 19-річний знайомий, з яким вони разом попутним транспортом відправились до місця проживання підлітка, — кажуть у поліції. — З ученицею все гаразд. об’єктом злочинних дій вона за час відсутності не стала. Дівчину передали матері.

До слова, це вже друге зникнення малолітньої за останні декілька днів. Вперше вона без відома батьків покинула своє помешкання 22 квітня. Тоді її знайшли на залізничному вокзалі Тернополя де вона так і не дочекалася приїзду кавалера. Вдруге закохана школярка таки поїхала подалі від рідного дому, знову змусивши батьків добряче понервувати.



ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ