Читайте нас в соціальних мережах

Біля виборчої дільниці у Тернополі знайшли спусковий важіль до ручної гранати (фотофакт)

Неділя, 31 березня 2019 17:55
Повідомлення про те, що поблизу школи на вулиці Лесі Українки знаходиться підозрілий предмет надійшло до співробітників Тернопільського відділу поліції близько 15 год.

Знахідку виявив член виборчої комісії, яка розташована в навчальному закладі, коли вийшов на вулицю. Даний предмет знаходився за парканом школи, поза межами виборчої дільниці.

Про підозрілу знахідку чоловік одразу повідомив співробітників поліції, які несуть службу на дільниці. Правоохоронці оперативно сповістили чергового, - кажуть у поліції. 

На місці події, куди також залучалися фахівці вибухотехнічної служби, було знайдено спусковий важіль запалу до ручної гранати РГД-5. Правоохоронці встановили, що загрози оточуючим знайдений предмет не несе. 

Поліцейські також обстежили прилеглу територію та вибухонебезпечних предметів не виявили.
 
Відомості про дану подію внесено до Журналу єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.
 00047
00048

 



Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ