Саме пре-паті, за словами виконавчого директора Національного комітету "Міс Україна" в Тернопільській області Володимира Заверухи, є першою частиною конкурсу, під час якого можна буде ближче познайомитися із претендентками на корону переможниці.
— Це невід’ємна частина будь-якого конкурсу краси. На цій вечірці кожна учасниця має можливість презентувати окрім своїх зовнішніх природних даних, свою внутрішню красу, вміння спілкуватись, свій талант, інтелектуальні дані тощо. Але наш конкурс має свою «родзинку», тому що окрім презентації вищезазначених рис, наші конкурсантки демонструватимуть свій кулінарний талант, – йдеться на сторінці Володимира Заверухи в мережі «Фейсбук».
Нагадаємо, що конкурс «Міс Тернопіль 2019» відбудеться 29 березня в обласному драмтеатрі. Свято краси та грації розпочнеться о 19 год. Тернополян закликають не пропустити світський захід та прийти підтримати свою фаворитку. Переможниця ж згодом представлятиме наше місто вже на всеукраїнському конкурсі «Міс України 2019».