Читайте нас в соціальних мережах

У школі в Кременецькому районі зафіксували спалах кору

П'ятниця, 15 березня 2019 11:44
На Тернопільщині медики зафіксували ще один спалах кору. Це трапилося у загальноосвітній школі села Лідихів Кременецького району.

Там на кір захворіли семеро учнів. Наразі діти перебувають на стаціонарному лікуванні у місцевому медичному закладі, повідомили в обласному лабораторному центрі, пише ЗЗ.

"Ситуація з кором на Тернопільщині залишається неблагополучною, – каже завідувач відділу епіднагляду та профілактики інфекційних захворювань обласного лабораторного центру Марія Павельєва. Минулої доби в області зареєстрували більше двадцяти випадків цього захворювання".

«За первинними терміновими повідомленнями зареєстровано 68 випадків інфекційних захворювань, з них на кір зареєстровано 23 випадки. Відтак епідемічна ситуація із захворюваності на кір в області кваліфікується як неблагополучна. Продовжуємо реєструвати випадки захворювання серед осіб різного віку. Спалахи стаються в основному в організованих колективах. Причина такої ситуації – низький рівень імунізації проти цього захворювання. Нині варто кожному перевірити календар щеплення та зробити вакцинацію. Оскільки вакцинація – єдиний надійний метод захисту від цієї хвороби».

В області залишається діючими 22 спалахи кору. Нагадаємо, минулого року ця недуга забрала життя п’ятнадцяти українців, з них 11 – діти. Смертельні випадки в Україні траплялися і цьогоріч.


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ