Йдеться про поточний ремонт щебеневого покриття кількох центральних вулиць у райцентрі Чорткова.
— Підприємець у 2015 році уклала угоди з Чортківським комбінатом комунальних підприємств для вищезгаданого ремонту доріг. При цьому, як встановило слідство, значно завищила вартість, внісши в акти приймання виконаних будівельних робіт недостовірні відомості, — повідомляють в обласній прокуратурі.
Тепер бізнесвумен інкримінують ч. 1 ст. 191 КК (привласнення чужого майна, яке було ввірене особі) та ч. 2 ст. 358 КК України (складання завідомо підроблених офіційних документів, які посвідчують певні факти, що мають юридичне значення).
Через її незаконні дії державі було завдано збитків на суму понад 200 тис. грн. І хоч кошти підозрювана відшкодувала ще під час досудового слідства, за скоєне доведеться відповідати. Стосовно неї прокуратура скерувала до суду кримінальне провадження.